https://www.high-endrolex.com/46

https://www.high-endrolex.com/46

https://www.high-endrolex.com/46

O firmie - Kształty Reklamy s.c.

https://www.high-endrolex.com/46

O firmieFirma Kształty Reklamy s.c. jest na rynku od 2010 roku, ale nasz zespół od „zawsze” był związany z branżą reklamową. W 2009 roku postanowiliśmy spróbować własnych sił, z początku pod inną nazwą.

Nasz zespół sukcesywnie się powiększa, a park maszyn rośnie...

Zajmujemy się kompleksową obsługą przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych przede wszystkim w zakresie reklamy zewnętrznej i wewnętrznej oraz informacji wizualnej. Równie często tworzymy komponenty (m.in. plexi, sklejka, aluminium, druk) do większych produkcji. Lubimy wszelkie wyzwania, a nasi Klienci lubią nas sprawdzać poprzez swoje kreatywne pomysły.

Bogate i nowoczesne zaplecze techniczne oraz wykwalifikowany personel pozwalają zrealizować nawet te najbardziej szalone pomysły. Jesteśmy w stanie zaoferować bogaty wachlarz wysokiej jakości usług na dowolnym etapie realizacji (począwszy od projektowania, poprzez produkcję, na montażu skończywszy).

Każdy Klient jest dla nas ważny i do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Warto podkreślić, że jesteśmy bezpośrednim wykonawcą naszych produktów, nie pośrednikiem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, cały czas inwestujemy w siebie i swoją firmę, rozwijamy się, szkolimy oraz rozbudowujemy park maszyn. Nasz asortyment jest regularnie poszerzany i aktualizowany, tak aby w sposób optymalny zaspokajał indywidualne potrzeby Zleceniodawców.

Zapraszamy do współpracy! 

https://www.high-endrolex.com/46